Вести

nova 2016 vesti12

Сместување:

-1 Апартман со сауна, 6 соби со сауна и француски лежај ,7 соби со џакузи и француски лежај, 64 двокреветни соби,6 трокреветни соби.

Сите соби се опремени со ЛЦД-ТВ , кабловска телевизија,телефон,WI-FI ,купатило,фрижидер,услуга во соба. Исто така располагаме со сопствен паркинг кој е бесплатен занашите гости.

ПАКЕТ АРАНЖМАН 4 ДЕНА / 3 НОЌИ

Услуга ХБ-полупансион (со вклучена : Новогодишна вечера на 31.12.2015 година со вклучен неограничен пијалок,вечера на 01.01.2016 година и вечера на 30.12.2015 или 02.01.2016)

149 ЕУР по лице во двокреветна соба

169 ЕУР по лице во двокреветна соба со џакузи/сауна

ПАКЕТ АРАНЖМАН 3 ДЕНА / 2 НОЌИ

Услуга ХБ-полупансион (со вклучена : Новогодишна вечера на 31.12.2015 година со вклучен неограничен пијалок,вечера на 01.01.2016 година и вечера на 30.12.2015 или 02.01.2016)

119 ЕУР по лице во двокреветна соба

139 ЕУР по лице во двокреветна соба со џакузи/сауна

Цена само за новогодишната вечера на 31.12.2015 : 30 еур со вклучен неограничен пијалок

Доплата за еднокреветна соба + 30

Попуст за деца до 8 години 30%

Туристичката такса и ДДВ се вклучени во цената

 

Контакти

Адреса

Свети Стефан

6000, Охрид , Македонија

Работно време

Нон стоп
Понеделник - Недела

Контактирајте не

contact@aqualina.com.mk
Тел: 046 200 047

Поврзи се нас