Вести

aqualinaznamest

2-ри август празнично поминете го на плажа! Ексклузивнo  5-то дневен илинденски попуст ,само ноќевање и тоа само за  99  евра .

nova 2016 vesti12

Сместување:

-1 Апартман со сауна, 6 соби со сауна и француски лежај ,7 соби со џакузи и француски лежај, 64 двокреветни соби,6 трокреветни соби.

Сите соби се опремени со ЛЦД-ТВ , кабловска телевизија,телефон,WI-FI ,купатило,фрижидер,услуга во соба. Исто така располагаме со сопствен паркинг кој е бесплатен занашите гости.

20150622 161948

Со огромен ентузијазам близу 150 деца од целата држава и соседството,  една недела се дружеа со ракометните тајни во кампот „Кирил Лазаров 7„ во Хотелот "Аквалина" во Охрид. 

Во хотелот "Аквалина" во Охрид доминираше црвено-белата боја во која беа облечени сите учесници и членовите на тимот кој го организираа и водеше кампот.

Контакти

Адреса

Свети Стефан

6000, Охрид , Македонија

Работно време

Нон стоп
Понеделник - Недела

Контактирајте не

contact@aqualina.com.mk
Тел: 046 200 047

Поврзи се нас