Соби

apartman golema

Имајте прекрасен одмор во нашиот хотел.Нашиот апартман е достапен за вас.Вашиот одмор нека биде незаборавен во нашиот ексклузивен апартман со сауна i француски лежај.

ssaunagolema

Хотелот Аквалина во својот сместувачки состав располага и со  6 соби кои се опремени покрај стандарните додатоци и со сопствена сауна.Секоја соба е со размер од 35 м2 .

sjakuzigolema

Во составот на хотелот Аквалина се вклучени 7 соби со сопствено џакузи.Покрај џакузито собите се опремени со француски лежај.Секоја соба е со големина од 37 м2 .

2krevetnagolema

Вкупно 64 двокреветни соби кои можат да се користат и како еднокреветни се на располагање во хотелот Аквалина.Собите се со големина од 25 м2.

3krevetnegolema

Хотелот Аквалина од вкупно 84 соби располага и со  6 трокреветни соби .Секоја соба е со големина од 25 м2 .

Контакти

Адреса

Свети Стефан

6000, Охрид , Македонија

Работно време

Нон стоп
Понеделник - Недела

Контактирајте не

contact@aqualina.com.mk
Тел: 046 200 047

Поврзи се нас

 

Соби

Ви благодариме што не одбравте! Ве молиме пополнете ја апликацијата за резервација, а ние ќе ви одговориме за кратко време. За да ги разгледате сите соби ве молиме кликнете на линкот.
Погледни ги сите соби